Trupi dhe Shëndeti

Të rejat dhe kuriozitetet më të fundit nga mjeksia moderne dhe Mjeku Popullor me këshilla dhe barna natyrale për probleme nga më të ndryshmet.

 1. Mjekesi dhe Biokimi

  Organizmat e gjalle, funksionimi dhe proceset qe i mundesojne.
  Tema:
  36
  Mesazhe:
  559
  E fundit: Viruset qe shkaktojne kancer katsune, 5 Oct 2016
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. moonlight
  Përgjigje:
  20
  Shikime:
  8,660
 2. Qielli
  Përgjigje:
  50
  Shikime:
  49,659
 3. Universal
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  3,340
 4. scadarsko
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  2,625
 5. Raif
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  17,794
 6. scadarsko
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  2,684
 7. scadarsko
  Përgjigje:
  53
  Shikime:
  4,663
 8. isak
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,063
 9. Lisa
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  975
 10. scadarsko
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  430
 11. scadarsko
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  443
 12. scadarsko
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  1,415
 13. PaEmer
  Përgjigje:
  47
  Shikime:
  10,615
 14. Mystique
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  853
 15. Mystique
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  512

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...