Trupi dhe Shëndeti

Të rejat dhe kuriozitetet më të fundit nga mjeksia moderne dhe Mjeku Popullor me këshilla dhe barna natyrale për probleme nga më të ndryshmet.

 1. Mjekesi dhe Biokimi

  Organizmat e gjalle, funksionimi dhe proceset qe i mundesojne.
  Tema:
  36
  Mesazhe:
  559
  E fundit: Viruset qe shkaktojne kancer katsune, 5 Oct 2016
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Universal
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,828
 2. Universal
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  901
 3. admin
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  657
 4. admin
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  917
 5. Al-Punk
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  732
 6. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  686
 7. SNAP
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  3,008
 8. Balahk
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  633
 9. SNAP
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  577
 10. SNAP
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  848
 11. Universal
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  691
 12. Dreamer
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  2,239
 13. SNAP
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  1,488
 14. ervisivv
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  2,235
 15. juljana
  Përgjigje:
  22
  Shikime:
  2,969

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...