Trupi dhe Shëndeti

Të rejat dhe kuriozitetet më të fundit nga mjeksia moderne dhe Mjeku Popullor me këshilla dhe barna natyrale për probleme nga më të ndryshmet.

 1. Mjekesi dhe Biokimi

  Organizmat e gjalle, funksionimi dhe proceset qe i mundesojne.
  Tema:
  36
  Mesazhe:
  559
  E fundit: Viruset qe shkaktojne kancer katsune, 5 Oct 2016
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime ↓
Mesazhi i fundit
 1. Alba Shehi
  Përgjigje:
  573
  Shikime:
  348,353
 2. Diavolessa
  Përgjigje:
  182
  Shikime:
  167,292
 3. Mjekimi me bime
  Përgjigje:
  63
  Shikime:
  107,589
 4. ^buster^
  Përgjigje:
  350
  Shikime:
  95,841
 5. Dua
  Përgjigje:
  150
  Shikime:
  82,150
 6. rili
  Përgjigje:
  68
  Shikime:
  81,941
 7. Raif
  Përgjigje:
  114
  Shikime:
  79,176
 8. Anavlore
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  72,436
 9. @d@
  Përgjigje:
  195
  Shikime:
  54,574
 10. Qielli
  Përgjigje:
  50
  Shikime:
  49,312
 11. lorigirl
  Përgjigje:
  69
  Shikime:
  45,222
 12. Raif
  Përgjigje:
  16
  Shikime:
  42,860
 13. eis
  Përgjigje:
  43
  Shikime:
  36,368
 14. Ida
  Përgjigje:
  27
  Shikime:
  31,553
 15. Raif
  Përgjigje:
  82
  Shikime:
  31,218

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...