Trupi dhe Shëndeti

Të rejat dhe kuriozitetet më të fundit nga mjeksia moderne dhe Mjeku Popullor me këshilla dhe barna natyrale për probleme nga më të ndryshmet.

 1. Mjekesi dhe Biokimi

  Organizmat e gjalle, funksionimi dhe proceset qe i mundesojne.
  Tema:
  36
  Mesazhe:
  559
  E fundit: Viruset qe shkaktojne kancer katsune, 5 Oct 2016
  RSS
Rendi:
Titulli ↓
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. vasil1501
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,762
 2. Universal
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  2,096
 3. admin
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  550
 4. admin
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  2,002
 5. admin
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  591
 6. admin
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  554
 7. admin
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  558
 8. Albforumi
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  455
 9. admin
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  607
 10. Megg
  Përgjigje:
  64
  Shikime:
  3,564
 11. admin
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  532
 12. admin
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,927
 13. Triumfi
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,206
 14. ilirjan
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  2,398
 15. Fioralba
  Përgjigje:
  14
  Shikime:
  6,398

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...