Trupi dhe Shëndeti

Të rejat dhe kuriozitetet më të fundit nga mjeksia moderne dhe Mjeku Popullor me këshilla dhe barna natyrale për probleme nga më të ndryshmet.

 1. Mjekesi dhe Biokimi

  Organizmat e gjalle, funksionimi dhe proceset qe i mundesojne.
  Tema:
  36
  Mesazhe:
  559
  E fundit: Viruset qe shkaktojne kancer katsune, 5 Oct 2016
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. Ian
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  368
 2. Niko79710
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  742
 3. Crash
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  1,324
 4. Airbourne
  Përgjigje:
  21
  Shikime:
  2,123
 5. Dreamer
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,615
 6. Genci96
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  1,773
 7. Valmir D
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  815
 8. Valmir D
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  660
 9. Dietologu
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  2,882
 10. Dietologu
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  2,013
 11. POKER
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  2,702
 12. Dreamer
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,399
 13. Djali Adoloshent
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  906
 14. Universal
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  1,091
 15. Universal
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  2,096

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...