Sociologjia

Gjithçka dhe asgje, çdo problem e hall virtual :)!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Sweety el
  Përgjigje:
  39
  Shikime:
  3,018
 2. Sweet
  Përgjigje:
  24
  Shikime:
  1,772
 3. Sahit Rexhepi Keca
  Përgjigje:
  21
  Shikime:
  1,257
 4. Valmir D
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  535
 5. Valmir D
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  412
 6. brenatohyseni
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  597
 7. Sweety el
  Përgjigje:
  95
  Shikime:
  14,214
 8. Universal
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  419
 9. Hektor12
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  953
 10. Kordelja
  Përgjigje:
  35
  Shikime:
  4,330
 11. Sweety el
  Përgjigje:
  124
  Shikime:
  5,187
 12. Rrapatushja
  Përgjigje:
  290
  Shikime:
  9,369
 13. Balahk
  Përgjigje:
  52
  Shikime:
  2,682
 14. HipHop-Girl
  Përgjigje:
  85
  Shikime:
  5,599
 15. mirdita
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  825

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...