Sociologjia

Gjithçka dhe asgje, çdo problem e hall virtual :)!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime ↓
Mesazhi i fundit
 1. scadarsko
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  6,004
 2. Triumfi
  Përgjigje:
  542
  Shikime:
  255,806
 3. Genta
  Përgjigje:
  315
  Shikime:
  136,056
 4. OROSHI
  Përgjigje:
  603
  Shikime:
  131,119
 5. indrit
  Përgjigje:
  272
  Shikime:
  86,344
 6. vampirus
  Përgjigje:
  357
  Shikime:
  82,784
 7. I love new york
  Përgjigje:
  297
  Shikime:
  80,012
 8. horizonti
  Përgjigje:
  409
  Shikime:
  78,940
 9. Colossos
  Përgjigje:
  383
  Shikime:
  76,587
 10. S6T6N6
  Përgjigje:
  245
  Shikime:
  71,866
 11. S6T6N6
  Përgjigje:
  270
  Shikime:
  69,766
 12. Al-Punk
  Përgjigje:
  252
  Shikime:
  66,032
 13. Samuel
  Përgjigje:
  25
  Shikime:
  64,033
 14. Tiranas
  Përgjigje:
  167
  Shikime:
  56,318
 15. S6T6N6
  Përgjigje:
  194
  Shikime:
  54,511
 16. xhoni
  Përgjigje:
  223
  Shikime:
  53,866

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...