Programet dhe Programuesit

Diskutime, ndihmë, pyetje përgjigje mbi programe të ndryshme!

 1. Programimi

  /* Algoritmike, teknika programimi, gjuhet dhe dialektet e tyre. */
  Tema:
  38
  Mesazhe:
  394
  E fundit: Ndihme!!! Me c++ gurax, 23 Jun 2017
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. InFeKtvIvi
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  725
 2. InFeKtvIvi
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  780
 3. InFeKtvIvi
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  728
 4. InFeKtvIvi
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  837
 5. InFeKtvIvi
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  756
 6. InFeKtvIvi
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  825
 7. InFeKtvIvi
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  881
 8. InFeKtvIvi
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  749
 9. GuJack20
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  3,182
 10. ArmageddoN
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  1,481
 11. nicotinekills
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  783
 12. Albforumi
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  902
 13. burimi007
  Përgjigje:
  13
  Shikime:
  2,942
 14. 2celjan-fr3
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,092
 15. klejla
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  4,156

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...