Programet dhe Programuesit

Diskutime, ndihmë, pyetje përgjigje mbi programe të ndryshme!

 1. Programimi

  /* Algoritmike, teknika programimi, gjuhet dhe dialektet e tyre. */
  Tema:
  38
  Mesazhe:
  394
  E fundit: Ndihme!!! Me c++ gurax, 23 Jun 2017
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. kuriozi000000000000000000
  Përgjigje:
  35
  Shikime:
  19,367
 2. Altini
  Përgjigje:
  38
  Shikime:
  3,633
 3. edit
  Përgjigje:
  36
  Shikime:
  5,988
 4. Diddy19
  Përgjigje:
  36
  Shikime:
  6,836
 5. Burim
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  1,607
 6. Juir
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  3,188
 7. Sweety el
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  799
 8. Sweety el
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  711
 9. peshkatari
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  2,380
 10. t!m!
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  2,440
 11. klodi3
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,613
 12. zhupi
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  902
 13. zhupi
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  749
 14. klodi3
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,167
 15. InFeKtvIvi
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,177

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...