Programet dhe Programuesit

Diskutime, ndihmë, pyetje përgjigje mbi programe të ndryshme!

 1. Programimi

  /* Algoritmike, teknika programimi, gjuhet dhe dialektet e tyre. */
  Tema:
  38
  Mesazhe:
  394
  E fundit: Ndihme!!! Me c++ gurax, 23 Jun 2017
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. mariza
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  4,652
 2. reni
  Përgjigje:
  32
  Shikime:
  4,782
 3. olti
  Përgjigje:
  13
  Shikime:
  12,173
 4. v-_-s
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  2,094
 5. Altini
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  1,554
 6. Sweety el
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  710
 7. gurax
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  2,502
 8. renea
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  1,415
 9. Mondi_Alb
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  1,240
 10. ami_05
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  2,858
 11. aspahiual
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  1,701
 12. GuJack20
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,197
 13. Enea Xhani
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,181
 14. armir
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,468
 15. ladio
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,218

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...