Politika Shqiptare (ne te gjitha trojet shqiptare)

Diskutim mbi politikën dhe partitë, qeveritë që shkojnë e vijnë...!

 1. Ballkani, ky zjarr i fshehur

  Diskutime mbi politikat ballkanase.
  Tema:
  289
  Mesazhe:
  5,683
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Universal
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  760
 2. Universal
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  475
 3. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  236
 4. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  227
 5. SNAP
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  516
 6. SNAP
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  384
 7. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  387
 8. Universal
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  878
 9. Universal
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  671
 10. Al-Punk
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  791
 11. Universal
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  378
 12. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  325
 13. Universal
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  486
 14. Universal
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  587
 15. Universal
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  436

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...