Politika Shqiptare (ne te gjitha trojet shqiptare)

Diskutim mbi politikën dhe partitë, qeveritë që shkojnë e vijnë...!

 1. Ballkani, ky zjarr i fshehur

  Diskutime mbi politikat ballkanase.
  Tema:
  289
  Mesazhe:
  5,683
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  333
 2. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  423
 3. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  307
 4. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  326
 5. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  453
 6. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  273
 7. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  277
 8. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  382
 9. Universal
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  612
 10. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  565
 11. Universal
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  681
 12. Universal
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  645
 13. SNAP
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  632
 14. Universal
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  529
 15. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  339

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...