Politika Shqiptare (ne te gjitha trojet shqiptare)

Diskutim mbi politikën dhe partitë, qeveritë që shkojnë e vijnë...!

 1. Ballkani, ky zjarr i fshehur

  Diskutime mbi politikat ballkanase.
  Tema:
  290
  Mesazhe:
  5,684
  E fundit: SONTE lutficoka1, 10 Jun 2018
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. ujku81
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  8,901
 2. lutficoka1
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  47
 3. vinjol
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,369
 4. Al-Punk
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,194
 5. Al-Punk
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,274
 6. pirro2016
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  530
 7. Gay
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  571
 8. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  820
 9. Agjenti_007
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  866
 10. Agjenti_007
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  631
 11. Agjenti_007
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  1,662
 12. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  848
 13. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  592
 14. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  574
 15. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  598
 16. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  481

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...