Personazhe te artit dhe skenave shqiptare

VIP, thashetheme dhe informacione mbi personazhet publike

Rendi:
Titulli
Përgjigje ↓ Shikime
Mesazhi i fundit
 1. Megg
  Përgjigje:
  57
  Shikime:
  8,847
 2. SNAP
  Përgjigje:
  43
  Shikime:
  5,730
 3. Hank
  Përgjigje:
  23
  Shikime:
  4,478
 4. Universal
  Përgjigje:
  20
  Shikime:
  1,825
 5. Hank
  Përgjigje:
  14
  Shikime:
  4,764
 6. Universal
  Përgjigje:
  12
  Shikime:
  1,446
 7. Super star
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  610
 8. Universal
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  4,075
 9. Hank
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  3,149
 10. Universal
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  1,133
 11. Hank
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  1,977
 12. BeRaTsi_MiZeRje
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  999
 13. BeRaTsi_MiZeRje
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  665
 14. Hank
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  1,855
 15. BeRaTsi_MiZeRje
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  2,602

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...