Personazhe te artit dhe skenave shqiptare

VIP, thashetheme dhe informacione mbi personazhet publike

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. Airbourne
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  640
 2. Super star
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  506
 3. Super star
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  495
 4. Super star
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  610
 5. Super star
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  141
 6. Valmir D
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  2,830
 7. SNAP
  Përgjigje:
  43
  Shikime:
  5,730
 8. Universal
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  2,803
 9. Universal
  Përgjigje:
  20
  Shikime:
  1,825
 10. Universal
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  1,133
 11. Universal
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  4,075
 12. Universal
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  976
 13. Al-Punk
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  962
 14. Universal
  Përgjigje:
  12
  Shikime:
  1,446
 15. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  639

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...