Historia

Historia Shqiptare dhe Boterore

 1. Historia Shqiptare

  Historia e shkruar dhe e pashkruar, të vërtetat e thëna dhe të pathëna. Materiale të reja, zbulime, ide personale.
  Tema:
  418
  Mesazhe:
  8,621
  E fundit: kulla e haklajve bobo, 25 Aug 2018
  RSS
 2. Historia Boterore

  Prehistori,Lufta ndër shekuj,Personazhe dhe Legjenda.
  Aty ku njerzimi lindi,u pushtua dhe pushtoi...
  Tema:
  76
  Mesazhe:
  2,171
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,106
 2. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  8,998
 3. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  3,962
 4. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  585
 5. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  653
 6. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,044
 7. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  899
 8. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  674
 9. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  2,400
 10. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,626
 11. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  2,299
 12. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  2,962
 13. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  717
 14. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  2,710
 15. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,176

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...