Historia

Historia Shqiptare dhe Boterore

 1. Historia Shqiptare

  Historia e shkruar dhe e pashkruar, të vërtetat e thëna dhe të pathëna. Materiale të reja, zbulime, ide personale.
  Tema:
  418
  Mesazhe:
  8,614
  E fundit: kulla e haklajve Airbourne, 28 Nov 2017
  RSS
 2. Historia Boterore

  Prehistori,Lufta ndër shekuj,Personazhe dhe Legjenda.
  Aty ku njerzimi lindi,u pushtua dhe pushtoi...
  Tema:
  76
  Mesazhe:
  2,170
  E fundit: Prejardhja e emrit "Serb" Airbourne, 25 Oct 2017
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. pumes
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  903
 2. ardi dermaku
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  3,096
 3. Liburni
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  929
 4. Liburni
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  1,016
 5. Sonia007
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  1,455
 6. Sportisti Shqiptar
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  3,083
 7. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  913
 8. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  828
 9. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  534
 10. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  837
 11. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  650
 12. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  2,631
 13. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  644
 14. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,238
 15. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  4,301

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...