Historia

Historia Shqiptare dhe Boterore

 1. Historia Shqiptare

  Historia e shkruar dhe e pashkruar, të vërtetat e thëna dhe të pathëna. Materiale të reja, zbulime, ide personale.
  Tema:
  418
  Mesazhe:
  8,614
  E fundit: kulla e haklajve Airbourne, 28 Nov 2017
  RSS
 2. Historia Boterore

  Prehistori,Lufta ndër shekuj,Personazhe dhe Legjenda.
  Aty ku njerzimi lindi,u pushtua dhe pushtoi...
  Tema:
  76
  Mesazhe:
  2,170
  E fundit: Prejardhja e emrit "Serb" Airbourne, 25 Oct 2017
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Seyfert
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,244
 2. ONIRO
  Përgjigje:
  20
  Shikime:
  6,027
 3. The decatur
  Përgjigje:
  34
  Shikime:
  5,747
 4. Sahit Rexhepi Keca
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  3,381
 5. Sahit Rexhepi Keca
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  836
 6. Sahit Rexhepi Keca
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  5,390
 7. Sahit Rexhepi Keca
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  9,129
 8. scadarsko
  Përgjigje:
  169
  Shikime:
  8,269
 9. Hektor12
  Përgjigje:
  17
  Shikime:
  3,235
 10. scadarsko
  Përgjigje:
  47
  Shikime:
  5,374
 11. Ildri
  Përgjigje:
  21
  Shikime:
  7,234
 12. Sonia007
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,546
 13. scadarsko
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  395
 14. The decatur
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  1,166
 15. Sonia007
  Përgjigje:
  12
  Shikime:
  3,950

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...