Historia

Historia Shqiptare dhe Boterore

 1. Historia Shqiptare

  Historia e shkruar dhe e pashkruar, të vërtetat e thëna dhe të pathëna. Materiale të reja, zbulime, ide personale.
  Tema:
  418
  Mesazhe:
  8,621
  E fundit: kulla e haklajve bobo, 25 Aug 2018
  RSS
 2. Historia Boterore

  Prehistori,Lufta ndër shekuj,Personazhe dhe Legjenda.
  Aty ku njerzimi lindi,u pushtua dhe pushtoi...
  Tema:
  76
  Mesazhe:
  2,171
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime ↓
Mesazhi i fundit
 1. Aki
  Përgjigje:
  44
  Shikime:
  13,451
 2. Iliro Dardan
  Përgjigje:
  75
  Shikime:
  19,625
 3. Seyfert
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  18,769
 4. scadarsko
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  18,018
 5. Lisa
  Përgjigje:
  14
  Shikime:
  12,092
 6. Sahit Rexhepi Keca
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  10,427
 7. scadarsko
  Përgjigje:
  169
  Shikime:
  10,239
 8. Iliro Dardan
  Përgjigje:
  43
  Shikime:
  10,123
 9. [GS]
  Përgjigje:
  17
  Shikime:
  9,863
 10. Dreamer
  Përgjigje:
  37
  Shikime:
  9,577
 11. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  8,998
 12. Ildri
  Përgjigje:
  22
  Shikime:
  8,448
 13. Solaris
  Përgjigje:
  30
  Shikime:
  8,028
 14. ONIRO
  Përgjigje:
  20
  Shikime:
  6,541
 15. The decatur
  Përgjigje:
  34
  Shikime:
  6,397
 16. scadarsko
  Përgjigje:
  47
  Shikime:
  6,152

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...