Historia

Historia Shqiptare dhe Boterore

 1. Historia Shqiptare

  Historia e shkruar dhe e pashkruar, të vërtetat e thëna dhe të pathëna. Materiale të reja, zbulime, ide personale.
  Tema:
  418
  Mesazhe:
  8,614
  E fundit: kulla e haklajve Airbourne, 28 Nov 2017
  RSS
 2. Historia Boterore

  Prehistori,Lufta ndër shekuj,Personazhe dhe Legjenda.
  Aty ku njerzimi lindi,u pushtua dhe pushtoi...
  Tema:
  76
  Mesazhe:
  2,170
  E fundit: Prejardhja e emrit "Serb" Airbourne, 25 Oct 2017
  RSS
Rendi:
Titulli ↓
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. Aki
  Përgjigje:
  41
  Shikime:
  8,177
 2. Universal
  Përgjigje:
  27
  Shikime:
  2,092
 3. Universal
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  623
 4. Iliro Dardan
  Përgjigje:
  43
  Shikime:
  8,697
 5. Seyfert
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,244
 6. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  716
 7. Thamina
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  610
 8. Dreamer
  Përgjigje:
  21
  Shikime:
  4,734
 9. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  624
 10. The decatur
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  935
 11. Hektor12
  Përgjigje:
  17
  Shikime:
  3,235
 12. scadarsko
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  2,384
 13. [GS]
  Përgjigje:
  17
  Shikime:
  8,925
 14. scadarsko
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  2,277
 15. scadarsko
  Përgjigje:
  25
  Shikime:
  3,070
 16. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  658

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...