Historia

Historia Shqiptare dhe Boterore

 1. Historia Shqiptare

  Historia e shkruar dhe e pashkruar, të vërtetat e thëna dhe të pathëna. Materiale të reja, zbulime, ide personale.
  Tema:
  418
  Mesazhe:
  8,624
  E fundit: kulla e haklajve bobo, 13 Apr 2019
  RSS
 2. Historia Boterore

  Prehistori,Lufta ndër shekuj,Personazhe dhe Legjenda.
  Aty ku njerzimi lindi,u pushtua dhe pushtoi...
  Tema:
  76
  Mesazhe:
  2,171
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. Aki
  Përgjigje:
  51
  Shikime:
  13,908
 2. Seyfert
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,400
 3. WORLD
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  789
 4. pirro2016
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  3,017
 5. Seyfert
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  2,256
 6. Seyfert
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,076
 7. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  877
 8. Seyfert
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,548
 9. Universal
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  2,748
 10. Solaris
  Përgjigje:
  31
  Shikime:
  8,234
 11. Universal
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  1,720
 12. Dreamer
  Përgjigje:
  21
  Shikime:
  5,848
 13. Al-Punk
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  2,457
 14. Dreamer
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  2,601
 15. Dreamer
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  853
 16. Universal
  Përgjigje:
  13
  Shikime:
  5,250

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...