Fotografia dhe Piktura - Artet Figurative

Piktura, skulptura, arkitektura dhe gjithcka qe ka lidhje me Artin !

 1. Fotografia 2016

  Nje konkurse per fotot me te bukura te 2016
  Tema:
  2
  Mesazhe:
  2
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. BeRaTsi_MiZeRje
  Përgjigje:
  12
  Shikime:
  279
 2. BeRaTsi_MiZeRje
  Përgjigje:
  12
  Shikime:
  338
 3. BeRaTsi_MiZeRje
  Përgjigje:
  14
  Shikime:
  330
 4. BeRaTsi_MiZeRje
  Përgjigje:
  18
  Shikime:
  277
 5. BeRaTsi_MiZeRje
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  348
 6. BeRaTsi_MiZeRje
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  261
 7. BeRaTsi_MiZeRje
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  290
 8. BeRaTsi_MiZeRje
  Përgjigje:
  12
  Shikime:
  335
 9. Hektor12
  Përgjigje:
  72
  Shikime:
  16,227
 10. Hektor12
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  12,828
 11. Hektor12
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  607
 12. Hektor12
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  2,589
 13. qendros
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  1,465
 14. Al-Punk
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  3,581
 15. qendros
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  2,744

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...