Fotografia dhe Piktura - Artet Figurative

Piktura, skulptura, arkitektura dhe gjithcka qe ka lidhje me Artin !

 1. Fotografia 2016

  Nje konkurse per fotot me te bukura te 2016
  Tema:
  2
  Mesazhe:
  2
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  286
 2. Aki
  Përgjigje:
  19
  Shikime:
  717
 3. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  207
 4. ana karenina
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  2,430
 5. Agjenti_007
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  708
 6. Al-Punk
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  428
 7. Aki
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  269
 8. hurtlocker
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  728
 9. Mystique
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  2,654
 10. Solaris
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  520
 11. Universal
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  488
 12. Dardan.
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  1,529
 13. Svetlana Marković
  Përgjigje:
  30
  Shikime:
  4,477
 14. artmali
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  1,014
 15. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  5,427

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...