Fotografia dhe Piktura - Artet Figurative

Piktura, skulptura, arkitektura dhe gjithcka qe ka lidhje me Artin !

 1. Fotografia 2016

  Nje konkurse per fotot me te bukura te 2016
  Tema:
  2
  Mesazhe:
  2
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime ↓
Mesazhi i fundit
 1. Mystique
  Përgjigje:
  389
  Shikime:
  81,781
 2. Blendi
  Përgjigje:
  28
  Shikime:
  23,177
 3. Thamina
  Përgjigje:
  45
  Shikime:
  15,593
 4. Al-Punk
  Përgjigje:
  21
  Shikime:
  12,403
 5. katsune
  Përgjigje:
  18
  Shikime:
  7,923
 6. BeRaTsi_MiZeRje
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  3,666
 7. DriniS
  Përgjigje:
  1,666
  Shikime:
  901,903
 8. gjekec
  Përgjigje:
  1,499
  Shikime:
  825,449
 9. shqiperiamadhe
  Përgjigje:
  198
  Shikime:
  131,920
 10. ^^MIA^^
  Përgjigje:
  195
  Shikime:
  125,486
 11. Blendi
  Përgjigje:
  252
  Shikime:
  119,153
 12. Mystique
  Përgjigje:
  1,753
  Shikime:
  100,423
 13. Odea
  Përgjigje:
  161
  Shikime:
  91,980
 14. pippo
  Përgjigje:
  324
  Shikime:
  86,746
 15. Dani83
  Përgjigje:
  169
  Shikime:
  82,775
 16. dahlia
  Përgjigje:
  125
  Shikime:
  80,565
 17. olti
  Përgjigje:
  227
  Shikime:
  72,839
 18. disku
  Përgjigje:
  109
  Shikime:
  48,197
 19. Hope
  Përgjigje:
  1,067
  Shikime:
  46,516
 20. London_GirL
  Përgjigje:
  187
  Shikime:
  44,744
 21. Ema
  Përgjigje:
  96
  Shikime:
  38,920

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...