Fotografia dhe Piktura - Artet Figurative

Piktura, skulptura, arkitektura dhe gjithcka qe ka lidhje me Artin !

 1. Fotografia 2016

  Nje konkurse per fotot me te bukura te 2016
  Tema:
  2
  Mesazhe:
  2
  RSS
Rendi:
Titulli ↓
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. Blendi
  Përgjigje:
  28
  Shikime:
  24,930
 2. BeRaTsi_MiZeRje
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  4,516
 3. Thamina
  Përgjigje:
  45
  Shikime:
  18,289
 4. katsune
  Përgjigje:
  18
  Shikime:
  9,001
 5. Mystique
  Përgjigje:
  390
  Shikime:
  92,523
 6. Al-Punk
  Përgjigje:
  21
  Shikime:
  14,166
 7. Ildri
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  839
 8. sonila
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,255
 9. ^Res-Cogitans^
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  2,999
 10. peson
  Përgjigje:
  59
  Shikime:
  15,168
 11. goni1980
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,047
 12. g75
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,017
 13. Albanian_Hottie
  Përgjigje:
  36
  Shikime:
  8,737
 14. Ema
  Përgjigje:
  31
  Shikime:
  10,130
 15. Agjenti_007
  Përgjigje:
  114
  Shikime:
  10,149
 16. bebi
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  1,111
 17. manga
  Përgjigje:
  31
  Shikime:
  5,152
 18. Svetlana Marković
  Përgjigje:
  30
  Shikime:
  4,608
 19. Hektor12
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  684
 20. BeRaTsi_MiZeRje
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  506
 21. xian
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  3,148

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...