Fotografia dhe Piktura - Artet Figurative

Piktura, skulptura, arkitektura dhe gjithcka qe ka lidhje me Artin !

 1. Fotografia 2016

  Nje konkurse per fotot me te bukura te 2016
  Tema:
  2
  Mesazhe:
  2
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje ↓ Shikime
Mesazhi i fundit
 1. Mystique
  Përgjigje:
  389
  Shikime:
  75,141
 2. Thamina
  Përgjigje:
  45
  Shikime:
  14,125
 3. Blendi
  Përgjigje:
  28
  Shikime:
  22,172
 4. Al-Punk
  Përgjigje:
  21
  Shikime:
  11,403
 5. katsune
  Përgjigje:
  18
  Shikime:
  7,238
 6. BeRaTsi_MiZeRje
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  3,215
 7. Mystique
  Përgjigje:
  1,753
  Shikime:
  94,600
 8. DriniS
  Përgjigje:
  1,666
  Shikime:
  899,740
 9. gjekec
  Përgjigje:
  1,499
  Shikime:
  819,361
 10. Hope
  Përgjigje:
  1,059
  Shikime:
  43,093
 11. pippo
  Përgjigje:
  324
  Shikime:
  86,279
 12. Agjenti_007
  Përgjigje:
  285
  Shikime:
  18,922
 13. Blendi
  Përgjigje:
  252
  Shikime:
  117,418
 14. olti
  Përgjigje:
  227
  Shikime:
  71,842
 15. shqiperiamadhe
  Përgjigje:
  198
  Shikime:
  130,881
 16. ^^MIA^^
  Përgjigje:
  195
  Shikime:
  123,951
 17. London_GirL
  Përgjigje:
  187
  Shikime:
  44,489
 18. Dani83
  Përgjigje:
  169
  Shikime:
  82,532
 19. Odea
  Përgjigje:
  161
  Shikime:
  91,489
 20. uneune
  Përgjigje:
  129
  Shikime:
  27,638
 21. dahlia
  Përgjigje:
  125
  Shikime:
  80,036

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...