Fotografia dhe Piktura - Artet Figurative

Piktura, skulptura, arkitektura dhe gjithcka qe ka lidhje me Artin !

 1. Fotografia 2016

  Nje konkurse per fotot me te bukura te 2016
  Tema:
  2
  Mesazhe:
  2
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↑
 1. BeRaTsi_MiZeRje
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  4,425
 2. Blendi
  Përgjigje:
  28
  Shikime:
  24,744
 3. Al-Punk
  Përgjigje:
  21
  Shikime:
  13,980
 4. Thamina
  Përgjigje:
  45
  Shikime:
  18,012
 5. katsune
  Përgjigje:
  18
  Shikime:
  8,894
 6. Mystique
  Përgjigje:
  390
  Shikime:
  91,478
 7. Ema
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,124
 8. Goca
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  3,252
 9. sajmir
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,280
 10. Iliri
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  3,900
 11. Ema
  Përgjigje:
  64
  Shikime:
  16,114
 12. AlbanianEagle
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  4,439
 13. TEDI
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  1,688
 14. romeo
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,027
 15. sonora
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  1,706
 16. AlbanianEagle
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,106
 17. shqiperiamadhe
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,222
 18. Ema
  Përgjigje:
  21
  Shikime:
  11,066
 19. xian
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  3,136
 20. shqiperiamadhe
  Përgjigje:
  66
  Shikime:
  26,250
 21. Teardrop
  Përgjigje:
  57
  Shikime:
  11,880

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...