Ekonomia & Biznesi Shqiptar

Probleme ekonomike, bursa, këmbimi valutor, krizat dhe zgjidhjet!

 1. Legjislacioni Shqiptar

  Legjislacioni Shqiptar
  Tema:
  28
  Mesazhe:
  327
  RSS
 2. Ekonomia Botërore

  Diskutime për ekonominë në Botë
  Tema:
  2
  Mesazhe:
  3
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime ↓
Mesazhi i fundit
 1. notej
  Përgjigje:
  22
  Shikime:
  4,639
 2. Leopardii
  Përgjigje:
  49
  Shikime:
  4,604
 3. capuni
  Përgjigje:
  23
  Shikime:
  4,596
 4. Genti27
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  4,526
 5. CallCenter
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  4,447
 6. Erhan Krasniqi
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  4,354
 7. capuni
  Përgjigje:
  12
  Shikime:
  4,328
 8. Blendi
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  4,252
 9. fjorent
  Përgjigje:
  44
  Shikime:
  4,248
 10. Leopardii
  Përgjigje:
  29
  Shikime:
  4,233
 11. komino
  Përgjigje:
  31
  Shikime:
  4,198
 12. Paperina Paperopoli
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  4,125
 13. Adriatik
  Përgjigje:
  29
  Shikime:
  4,066
 14. epremte
  Përgjigje:
  17
  Shikime:
  3,953
 15. Adriatik
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  3,858

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...