Ekonomia & Biznesi Shqiptar

Probleme ekonomike, bursa, këmbimi valutor, krizat dhe zgjidhjet!

 1. Legjislacioni Shqiptar

  Legjislacioni Shqiptar
  Tema:
  28
  Mesazhe:
  327
  RSS
 2. Ekonomia Botërore

  Diskutime për ekonominë në Botë
  Tema:
  2
  Mesazhe:
  3
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime ↓
Mesazhi i fundit
 1. lysien shardon
  Përgjigje:
  44
  Shikime:
  5,977
 2. D-J
  Përgjigje:
  27
  Shikime:
  5,736
 3. genti
  Përgjigje:
  53
  Shikime:
  5,713
 4. komino
  Përgjigje:
  39
  Shikime:
  5,603
 5. matriksi
  Përgjigje:
  23
  Shikime:
  5,589
 6. gene
  Përgjigje:
  37
  Shikime:
  5,534
 7. Leopardii
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  5,399
 8. z.Prenge
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  5,309
 9. Universal
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  5,282
 10. olti
  Përgjigje:
  42
  Shikime:
  5,281
 11. TheLaw
  Përgjigje:
  46
  Shikime:
  5,277
 12. Speed_11
  Përgjigje:
  39
  Shikime:
  5,003
 13. MLK
  Përgjigje:
  33
  Shikime:
  4,967
 14. Adriatik
  Përgjigje:
  34
  Shikime:
  4,740
 15. notej
  Përgjigje:
  22
  Shikime:
  4,680

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...