Ekonomia & Biznesi Shqiptar

Probleme ekonomike, bursa, këmbimi valutor, krizat dhe zgjidhjet!

 1. Legjislacioni Shqiptar

  Legjislacioni Shqiptar
  Tema:
  28
  Mesazhe:
  327
  RSS
 2. Ekonomia Botërore

  Diskutime për ekonominë në Botë
  Tema:
  2
  Mesazhe:
  3
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime ↓
Mesazhi i fundit
 1. Leopardii
  Përgjigje:
  40
  Shikime:
  8,848
 2. Erind
  Përgjigje:
  41
  Shikime:
  7,806
 3. dirty vegas
  Përgjigje:
  47
  Shikime:
  7,476
 4. Isabelle
  Përgjigje:
  31
  Shikime:
  7,392
 5. Daniel H
  Përgjigje:
  51
  Shikime:
  7,152
 6. fairy
  Përgjigje:
  16
  Shikime:
  7,127
 7. lauren
  Përgjigje:
  34
  Shikime:
  7,093
 8. enkela
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  7,034
 9. Elsi
  Përgjigje:
  20
  Shikime:
  6,988
 10. olololol
  Përgjigje:
  52
  Shikime:
  6,937
 11. Erhan Krasniqi
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  6,695
 12. Oltion Rrumbullaku
  Përgjigje:
  14
  Shikime:
  6,570
 13. Eni_Shqiptari
  Përgjigje:
  23
  Shikime:
  6,125
 14. Leopardii
  Përgjigje:
  42
  Shikime:
  6,007
 15. Erolina
  Përgjigje:
  53
  Shikime:
  5,929

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...