Ekonomia & Biznesi Shqiptar

Probleme ekonomike, bursa, këmbimi valutor, krizat dhe zgjidhjet!

 1. Legjislacioni Shqiptar

  Legjislacioni Shqiptar
  Tema:
  28
  Mesazhe:
  327
  RSS
 2. Ekonomia Botërore

  Diskutime për ekonominë në Botë
  Tema:
  2
  Mesazhe:
  3
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje ↓ Shikime
Mesazhi i fundit
 1. dimir
  Përgjigje:
  715
  Shikime:
  401,515
 2. Daniel H
  Përgjigje:
  653
  Shikime:
  239,924
 3. dimir
  Përgjigje:
  549
  Shikime:
  310,641
 4. Leopardii
  Përgjigje:
  226
  Shikime:
  76,174
 5. Oltion Rrumbullaku
  Përgjigje:
  220
  Shikime:
  47,961
 6. Blendi
  Përgjigje:
  170
  Shikime:
  68,965
 7. dirty vegas
  Përgjigje:
  154
  Shikime:
  54,274
 8. Leopardii
  Përgjigje:
  148
  Shikime:
  29,162
 9. Leopardii
  Përgjigje:
  140
  Shikime:
  27,106
 10. Daniel H
  Përgjigje:
  134
  Shikime:
  55,963
 11. Leopardii
  Përgjigje:
  121
  Shikime:
  13,596
 12. Oltion Rrumbullaku
  Përgjigje:
  109
  Shikime:
  14,489
 13. Leopardii
  Përgjigje:
  94
  Shikime:
  17,828
 14. Oltion Rrumbullaku
  Përgjigje:
  93
  Shikime:
  21,723
 15. ^^MIA^^
  Përgjigje:
  88
  Shikime:
  86,615

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...