Ekonomia & Biznesi Shqiptar

Probleme ekonomike, bursa, këmbimi valutor, krizat dhe zgjidhjet!

 1. Legjislacioni Shqiptar

  Legjislacioni Shqiptar
  Tema:
  28
  Mesazhe:
  327
  RSS
 2. Ekonomia Botërore

  Diskutime për ekonominë në Botë
  Tema:
  2
  Mesazhe:
  3
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. tarahimodern
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,307
 2. hassanyacu
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,198
 3. WORLD
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,658
 4. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,585
 5. Munadin
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,469
 6. Liridona tusha
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,278
 7. Gerberjes
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  2,379
 8. Agjenti_007
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,223
 9. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,251
 10. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,277
 11. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,015
 12. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  809
 13. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  885
 14. lukaanton
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  723
 15. alamara19
  Përgjigje:
  25
  Shikime:
  11,369

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...