Antarët e forumit

Njohje, prezantim, foto, një komunitet i madh virtual ku mund të njihni njëri-tjetrin!

 1. Galeri te ndryshme te Anetareve!

  Galeri te ndryshme te Anetareve!
  Tema:
  2
  Mesazhe:
  45
  E fundit: Emrat e Anetareve Monroe, 19 Oct 2015
  RSS
 2. Urime dhe pershendetje

  Uroni ditëlindjet, festat, fejesat(?)...
  Tema:
  523
  Mesazhe:
  19,269
  E fundit: HAPPY BIRTHDAY GIN-GIN gin-gin, 4 Aug 2017
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Ullmar Qvick
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  5,351
 2. Noe
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  24,388
 3. Iliada
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  850
 4. futja_vrapit
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  692
 5. shaban cakolli
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  730
 6. ZemRim
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  607
 7. bebivogel
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  697
 8. jesy
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  773
 9. Reina
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  921
 10. Smoky_Angel
  Përgjigje:
  18
  Shikime:
  3,201
 11. Ema
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  6,628
 12. Ladybird
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  836
 13. Gjarperesha
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  928
 14. qukapiku
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  899
 15. SyriKalter84
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  1,473

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...